Ogólne

Pracownia Logopedy+ to kompleksowa platforma dla logopedów i wszystkich osób zainteresowanych logopedią z bogatą zawartością materiałów audio-video, która z tygodnia na tydzień powiększa swoje zasoby o nowe nagrania i materiały.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów praktyków - logopedów, psychologów, terapeutów integracji sensorycznej, neurologopedów, surdologopedów, oliogofrenologopedów,  m.in. prof. Martę Korendo, Ewę Małachowską, dr Ewę Jeżewską-Krasnodębską, Jarosława Krasnodębskiego, Karinę Szafrańską, Malwinę Wilczyńską, Joannę Czaplę, Martę Baj-Lieder.

Pracownia Logopedy+ to kompleksowa platforma na miarę XXI wieku, dająca szereg niezbędnych metod, technik i ćwiczeń pomocnych podczas diagnozy i terapii logopedycznej. Zarówno dla specjalistów, jak rodziców oraz wszystkich zainteresowanych logopedią. Z każdego miejsca na ziemi, każdego dnia, o każdej porze i z różnych obszarów tematycznych.

Przyjemna forma poznawania logopedii na miarę XXI wieku – z każdego miejsca, o każdej porze. Dajemy Ci zestaw gotowych materiałów w zróżnicowanej formie, z wielu obszarów logopedii.

Otrzymasz specjalistyczną wiedzę przekazaną w praktyczny sposób, na przykładzie konkretnych ćwiczeń, wskazówek, studiów przypadków, które będziesz mógł zastosować w codziennej pracy. Przeglądaj materiały kiedy chcesz i selekcjonuj treści dodając je do swojej bazy danych.

Zyskujesz całodobowy dostęp do technik terapii, nowości ze świata logopedii oraz metod diagnostycznych dostosowanych do potrzeb współczesnego klienta.

Platforma oferuje dostęp do różnego rodzaju materiałów audio-video, wśród których znajdziesz:

Hity wideo

Podcasty

Porady specjalistów

Metody terapii

Kwestionariusze

Artykuły

Studia przypadków

Narzędzia komunikacyjne

Warsztat specjalisty

Badania naukowe

Nowe techniki terapeutyczne

Z publikowanych treści i materiałów możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby oglądać filmy i korzystać z materiałów wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu, wystarczy polubić ją klikając łapkę w górę lub dodać ją do zakładki do obejrzenia. Dzięki temu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami.

Po złożeniu zamówienia możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty płatnicze) lub płatności przelewem bankowym. Wystarczy, że przelejesz wybraną kwotę na podany numer rachunku bankowego na podstawie faktury pro forma.

Możesz anulować członkostwo w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i jednym kliknięciem wybrać przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić członkostwo.