DOSTĘP OTWARTY - OGLĄDAJ I CZYTAJ BEZ LOGOWANIA

Pracownia logopedy +
Specjalistyczna platforma dla logopedów!
Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia diagnozy i terapii logopedycznej, a także do rozwoju kompetencji. Praktyczny podział materiałów ze względu na typ, zaburzenie i obszary tematyczne umożliwi odnalezienie dokładnie tego, czego potrzebujesz.
Rozgość się i czuj jak u siebie!

PREMIERY

PREMIERY

POLECANE CYKLE

WYPOWIEDŹ EKSPERTA: DR KARINA SZAFRAŃSKA

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

POLECANY CYKL: ORM a współpraca z rodzicami

RODZAJE DZIAŁÓW

Wybór planu
Nadal zastanawiasz się nad dołączeniem do naszej społeczności?
PRACOWNIA LOGOPEDY + to codziennie zwiększająca się baza materiałów. Znajdziesz tu:
Więcej niż
593
materiałów!
92
cykle tematyczne!
Ponad
555
odbiorców unikalnych
treści!
Blisko
73
ekspertów i autorów
współpracujących!

WYBRANE DLA CIEBIE

DYSLALIE OBWODOWE

TREŚCI TWORZĄ DLA CIEBIE M.IN.
dr Ewa Jeżewska-Krasnodębska

Neurologopeda, pedagog specjalny, neuroterapeuta Biofeedback, specjalista w zakresie zaburzeń komunikacji w mowie i piśmie u dzieci i dorosłych. Wykładowca i prowadzi liczna szkolenia. Autorka publikacji i kilkudziesięciu artykułów z zakresu logopedii. Założycielka i opiekun merytoryczny Centrum Terapii Dziecka w Warszawie i Otwocku.

dr Anna Walencik-Topiłko

Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego, kierownik Podyplomowych Studiów Emisji i Higieny Głosu UG. Jest polonistką, językoznawcą, logopedą (specjalizacje: neurologopedia, logorytmika, emisja głosu). Autorka licznych publikacji naukowych, a także współautorka podręczników akademickich z logopedii i neurologopedii. Autorka książki „Głos jako narzędzie” oraz multimedialnych programów terapeutycznych.

dr Karina Szafrańska

Nuerologopeda, wykładowca akademicki. Prowadzi zajęcia z emisji głosu, nauczyciel wymowy scenicznej, terapeuta niepłynności mowy. Od ponad 10 lat organizuje turnusy terapeutyczne dla osób jąkających się. Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji w Warszawie.

dr hab. prof. UP Marta Korendo

Filolog polski, logopeda i neurologopeda, profesor krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. Prowadzi diagnozę i terapię dzieci z różnymi zaburzeniami komunikacji językowej – autystycznych, z zespołem Aspergera, z zespołem Downa, alalią, afazją dziecięcą, dyslektycznych i niesłyszących. Jest autorką ponad 40 artykułów opisujących problemy komunikacyjne oraz ich przyczyny i sposoby terapii, a także kilku monografii.